Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“.


www.oldtowngifts.lt gerbia ir saugo asmenų, besinaudojančių elektronine parduotuve, privatumą. Individualiai indentifikuojama informacija apie Jus nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai, prieš tai negavus Jūsų sutikimo. Mes nerenkame informacijos asmeniškai apie Jus (tokios kaip Jūsų vardas, el. pašto adresas ir pan.), išskyrus atvejus, kai tokią informaciją sąmoningai ir žinodamas pateikiate Jūs pats. Po kiekvieno pirkimo ar naujienlaiškio užsakymo www.oldtowngifts.lt sužino ir išsaugo tokią informaciją kaip Jūsų vardas, pavardė, el. pašto ir IP adresas. Ši informacija naudojama teikti geresnes paslaugas lankytojams ir neteikiama tretiems asmenims ir instancijoms.


Be to, renkamą informaciją galime naudoti siekdami:

  • - teikti, prižiūrėti, apsaugoti ir pagerinti paslaugas (įskaitant reklamavimo paslaugas) ir kurti naujas;
  • - apsaugoti naudotojų teises ar nuosavybę.

Jei norėsime naudoti šią informaciją kitokiu tikslu nei tam, kam ji buvo surinkta, prieš ją naudodami prašysime Jūsų sutikimo.


Imamės atitinkamų apsaugos priemonių siekdami apsaugoti visus mūsų duomenis nuo neįgaliotos prieigos, keitimo, atskleidimo ar sunaikinimo. Tai apima vidines duomenų rinkimo, kaupimo ir apdorojimo praktikų peržiūras bei apsaugos priemones, taip pat tinkamą šifruotę ir fizines apsaugos priemones, kad apsaugotume nuo neįgaliotos prieigos prie sistemų, kuriose kaupiame asmeninius duomenis.


Asmeninę informaciją gali pasiekti tik mūsų įgalioti darbuotojai ir atstovai, kurie turi žinoti tokią informaciją, kad mūsų vardu galėtų ją apdoroti. Tokius asmenis saisto konfidencialumo įsipareigojimai, ir jei jie pažeidžia tokius įsipareigojimus, gali būti taikomos drausminės priemonės, įskaitant sutarties nutraukimą ir patraukimą baudžiamojon atsakomybėn.


Jei dėl šio privatumo politikos aprašymo ar mūsų svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums kiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@oldtowngifts.lt.