Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“.


Saugumas, kokybė ir patikimumas - svarbiausi oldtowngifts.lt parduotuvės veiklos kriterijai. Daugumą virtualioje parduotuvėje siūlomų prekių taip pat parduodame ir savo galerijoje „Old Town Gifts“ Kauno senamiestyje (Vilniaus g. 14). Su visais mūsų partneriais - menininkais ir kūrėjais, bendradarbiaujame jau ne pirmus  metus. Prieš siūlydami dirbinius Jums, įsitikiname, ar jie kokybiški, vertingi ir unikalūs. 

„Consumitur annulus usu“ - ir žiedas nešiojamas sudyla (Ovidijus). Įsigijus dirbinį, patarsime, kaip jį tinkamai prižiūrėti, kad jis džiugintų Jus ilgus metus. O pažeidus dirbinį ar jam nusidėvėjus, padėsime rasti sprendimą tiek, kiek tai mūsų ir mūsų autorių valioje.

Dirbame tik su ilgametę darbo patirtį ir geras rekomendacijas turinčiomis prekių pristatymo įmonėmis. Šiuo metu su UAB „Venipak“ ir AB „Lietuvos paštas“ (rekomenduojame draustus siuntinius).

Į Jūsų užsakymą yra kreipiamas ypatingas dėmesys, nes mes norime Jums parduoti tai, kas Jums patiks ir pateisins Jūsų lūkesčius. Esame pasiruošę visas iškilusias problemas spręsti Jūsų naudai. Dirbame kokybiškai, greitai ir saugiai.